آموزش کلاهبرداری آسان از مردم برای سریع پولدار شدن

کلید اصلی موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی این است که محصول عالی تولید کنی و برای بهتر کردن آن سخت تلاش کنی.

سخته! کی حوصله این همه کار را دارد.

ما زحمت کشیدن را دوست نداریم. می خواهیم خیلی سریع و آسان پولدار شویم.

پس اجازه بده تکنیک های ساده ای را بهت یاد بدهم که بتوانی با آن ها خیلی سریع و ساده سر مردم را کلاه بگذاری و پول هایشان را بگیری.

کار ساده است با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی و روانشناسی به عمیق ترین نقطه ضعف های مردم نفوذ می کنیم و آن ها را متقاعد می کنیم تا آن مقدار پول کمی که با سختی و جان کندن بدست آوردند را از چنگشان در آوریم.

 

تکنیک کلاهبرداری ۱: سعی کن روی آن دسته از مخاطبینی که می خواهند سریع و بدون تلاش ثروتمند شوند متمرکز شوی

شناخت مخاطب و انتخاب بازار هدف مناسب اولین و مهمترین قدم برای رسیدن به موفقیت در این مسیر است. پس بیا مخاطبین مان را بهتر بشناسیم.

 

 • این دسته از افراد کسانی هستند که فکر می کنند یک دکمه سری در اینترنت وجود دارد که اگر فشارش دهند پولدار و ثروتمند می شوند.
 • این دسته از افراد تنها ایده ای که دارند این است که “آنها لیاقت یک زندگی فوق العاده پر ثروت را دارند و باید در آسایش کامل زندگی کنند.”
 • این دسته از افراد دنبال درآمد جانبی میلیونی یا میلیاردی هستند که برای بدست آوردنش لازم نباشد هیچ کاری را انجام دهند.

 

این ها بهترین بازار هدف ما هستند. تا آخر مقاله با من همراه باش تا با تکنیک های تبلیغ نویسی و روانشانسی بهت نشان دهم چطور می توانیم کلی پول ازشان بگیریم.

این دسته از افراد نمی فهمند که برای موفق شدن باید سال ها تلاش کنند. آن ها نتیجه آخر را فقط می خواهند، پولدار شدن.

این دسته از افراد عموما سطح درآمد بسیار ناچیز دارند و اکثرا تنها و آسیب دیده هستند.

 • دنبال راه میانبر برای پولدار شدن هستند
 • اگر بهشان بگویی باید سخت کار کنی، فراری می شوند.
 • نمی خواهند برای بدست آوردن موفقیت و پول صبر کنند. سریع و یک شبه می خواهند.

 

ویژگی خاص روانشناختی برای تبلیغ نویسی این دسته از مخاطب:

۳ ویژگی بارز دارند که باید روی آن ها متمرکز شد.

 1. تبلی
 2. حرص و طمع
 3. خیال باف

 

خیلی خب تا اینجا همه چیز را درباره مخاطبین مان می دانیم بریم سر فرایند اعتماد سازی.

 

تکنیک کلاهبرداری ۲: به آن ها چند تا عکس خفن از سبک زندگی ات نشان بده

داشتن چند تا عکس با ماشین و دختر بشدت به میزان اعتماد سازی کمک می کند.

اگر ماشین نداشتید می توانید اجاره کنید. نگران پولشان نباشید به محض اینکه فروش تان شروع شد همه این ها را خواهید خرید.

حتما یک روز را هم که شده از نت برگ یا تخفیفان بلیت یک تفریح با کلاس را بخرید و بعد تا جایی که می توانید عکس و فیلم تهیه کنید ( تفریحاتی که نمی توانند مخاطبین انجام دهند)

داشتن چند عکس با آدم های مشهور می تواند به فرایند اعتماد سازی کمک بسازیی کند.

حتما برای اینکه نشان دهید چقدر پولدارید حداقل یکبار به بانک بروید و در خواست وجه نقد کنید سپس چند عکس بگیرید دوباره پول را برگردانید به بانک.

اگر پول کافی نداشتید کافی است از یک نفر به مدت ۵ ساعت چند ده میلیون تومان قرض کنید بعد باهاش عکس بگیرید سپس پس دهید.

به یاد داشته باشید تمام این عکس ها را در فضای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام به اشتراک بگذارید و از هشتگ هایی مثل #پولدار شدن #سریع_آسان_بدون_خونریزی_پولداری #انگیزه #پولدارترین_زرنگ_ایران #مدرس_ثروتسازی #ثروت_فراوان و… استفاده کنید.

 

ویژگی روانشانسی که در این بخش انجام دادیم:

اثبات و مدرک بود

 

 

تکنیک کلاهبرداری ۳: به مخاطبین بگویید شما برای پولدار شدن آفریده شده اید

همانطور که در تکنیک کلاهبرداری اول بعد روانشناسی این دسته از مخاطب را بررسی کردیم، می دانیم که بسیار به زندگی لوکس و ثروتمند علاقه دارد.

در این مرحله بهترین کار ریختن هیزم در آتش این خواسته است.

باید نشان دهیم هدف از آفرینش انسان ثروتمند شدن بوده است. کافی است چند عکس نوشته از فیلم های معروف درست کنی و جمله انگیزشی درباره ثروت بنویسی.

می توانید عکس هر کسی را که دوست داشتید از گوگل پیدا کنید و هر نوشته انگیزشی را که مناسب دانستید به آن نسبت دهید. خیالتان راحت باشد مخاطبین شما هرگز مطالعه نمی کنند و اصل ماجرا پی نمی برند.

وقتی که در مراحل قبل توانستی با سند و مدرک! به آن ها نشان دهی پولدار و موفق هستی حالا کافی است تا می توانی در آن ها شور و اشتیاق برای خرید محصولت “چطور خیلی ثروتمند شویم” ایجاد کنی.

شبکه اجتماعی ات را پر از اینگونه عکس نوشته کن.

اگر می خواهی سنگ تمام بگذاری بهتر است دین شان را هم دستکاری های ریزی کنی.

بگرد و یک آیه پیدا کن و قسمت قبل و بعد آن آیه را حذف کن و یک ترجمه دل بخواه کن و از آن به عنوان وسیله ای برای اثبات حرف های استفاده کن.

بطور مثال:

خداوند روح خودش را در انسان دمید. پس انسان قسمتی از خداست. خدا می تواند پولدار شود. پس ما هم باید پولدار باشیم.

همانطور که پیش تر گفتم خیالت راحت باشد این دسته از مخاطبینی که انتخاب کردی کوچکترین تحقیقی درباره صحت گفته هایت نخواهند کرد.

حتی زحمت یک جستجو ساده در گوگل را هم به خودش نمی دهد (لینک اصلی همین آیه و اسرار آن )

البته حتی به طور اتفاقی هم متوجه شوند که در این قمست اشتباه گفتی، از آنجایی که فکر و ذکرشان سریع و آسان پولدار شدن است آن را فراموش می کنند و حتی گاها روی درست بودن گفته ات پافشاری می کنند و با هر کسی که خلافش را بگوید مثل داعشی ها می جنگند (البته از پشت مانتیور کامپیتورشان)

پیشنهاد من این است که در این مرحله بیشتر روی عکس نوشته و انگیزه کار کن. تمرکزت را بگذار روی گرفتن پولشان و سعی کن آخرتشان را حداقل نگیری.

 

ویژگی روانشانسی که در این بخش انجام دادیم:

ارائه ذهنیتی از دلیل آفرینشش؛ یعنی ثروتمند شدن.

 

 

تکنیک کلاهبرداری ۴: اصلا درباره استراتژی و راه حل صحبت نکن سعی کن نصحیت های کلی کنی

ما که نمی خواهیم واقعا به آن ها یک کسب و کار واقعی را بدهیم چون در این صورت واقعا باید زحمت بکشد و تلاش کند. هدف ما فروش آرزوی سریع و آسان پولدار شدن است.

برای اینکه حرف هایتان دلنشین تر باشد می توانی مثل من که در این عکس از دکتر جمیز هافمن (یک فرد خیالی که وجود خارجی ندارد) یا هر کارکتر ساختگی که لقب دکتر، پرفسور، دانشمند و… به او نسبت می دهی استفاده کنی.

اگر جملات انگیزشی کافی برای امیدوار کردن مخاطبت نداری کافی است در گوگل motivational quotes را جستجو کنی. میلیون ها جمله انگیزشی پیدا خواهی کرد.

 

 

تکنیک کلاهبرداری ۵: همیشه از اعداد بزرگ استفاده کن.

حالا نوب به صفحه فروش محصول می رسد. کافی است از اعداد بزرگ استفاده کنی و مثلا بگویی تا به الان ۴۰ هزار نفر این محصول را خریده اند.

وقتی که مخاطب چنین پیام هایی را ببیند خیالش راحت می شود که تنها کسی نیست که در حال خرید این محصول است و با اطمینان بیشتر پول را پرداخت می کند.

برای اینکه بیشتر اطمینان حاصل کنند بهتر است چند نفر را جلو دوربین بیاوری به هر کدام ۱۰۰ هزار تومان بدهی و از آن ها بخواهی که بگویند مثلا بعد از استفاده از این محصول خیلی سریع درآمدشان ۱۰ تا ۵۰ برابر شده است.

در این حالت واقعا کارآفرینی بزرگی کرده ای. برای چند نفر به مدت یک ساعت شغل با درآمد ۱۰۰ هزار تومان بوجود آورده ای. ماشالله چه کاری بزرگتر از این.

 

 

تکنیک کلاهبرداری ۶: اطلاعات واقعی و مهم درباره کسب و کار نده سعی کن خودت یک اسم جدید و ساختگی برای آن ها در نظر بگیری

اگر بخواهی درباره موضوعات اساسی کسب و کار واقعی صحبت کنی مخاطبت علاقه مند نخواهد شد.

بطور مثال اگر درباره مسائلی مثل تولید محتوا، سئو، تبلیغ نویسی، دیجیتال مارکتینگ و…صحبت کنی سریع زده می شوند چرا که تمام این موضوعات نیاز به تلاش و زحمت فراوان دارند.

بهتر است تکنیک هایی را خودت بسازی و نامگذاری کنی تا حالت جدید و راز مانندی را به خودشان بگیرند.

مانند:

 • تکنیک باکتری هندی علیه زرافه هلندی در کسب و کار
 • تکنیک قبایل ماداسگار در ثروتسازی
 • تکنیک تبدیل ریال به دلار
 • تکنیک اسب وحشی
 • تکنیک فرعون در بازاریابی اینترنتی
 • و…

 

برای اینکه جنبه علمی و انگیزشی بیشتری هم پیدا کند می توانی چند خط توضیح درباره آن ها بنویسی.

به طور مثال تکنیک اسب وحشی در ثروت سازی اینگونه است که یک کارآفرین باید مانند اسب وحشی در میدان رقابت بتازاند تا پولدار شود. مردم عادی از روش لاکپشت فلج اهلی استفاده می کنند و از آنجایی که لاکپشت فلج آهسته راه می رود هیچ وقت پولدار نمی شوند.

 

 

تکنیک کلاهبرداری ۷: پول را بگیر و فرار کن

تو که نمی خواهی یک کسب و کار اساسی و بلند مدت بنا کنی پس بهتر است زمان فروش طوری فرایند فروش و گارانتی ها را بچینی که تحت هیچ شرایطی طرف نتواند پولش را پس بگیرد.

البته ۵۰% این مخاطبین انقدر تنبل هستند که حتی همان محصولت را هم نگاه نخواهند کرد و مابقی ۵۰% حوصله پس گرفتن پولشان را ندارند بیشتر دنبال پیدا کردن فرد جدید هستند که بتواند آن ها را نیم شبه مولتی میلیاردر کند.

در هر کسب و کاری که هستی انتخاب صحیح بازار هدف یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های کسب و کارت خواهد بود.

حسین صفوی

ما فقط یک تخصص داریم و در یک دهه اخیر در مجموعه اثرگذاری در تلاش بودیم تا ابعاد گسترده تر و عمیق تری از این تخصص را ارائه دهیم. تخصص ما تبلیغ نویسی و ساخت کمپین های تبلیغاتی سودآور است.
کلید اصلی موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی این است که محصول عالی تولید کنی و برای بهتر کردن آن سخت تلاش کنی. سخته! کی حوصله این همه کار را دارد. ما زحمت کشیدن را دوست نداریم. می خواهیم خیلی سریع و آسان پولدار شویم. پس اجازه بده تکنیک های ساده ای را بهت یاد بدهم که بتوانی با آن ها خیلی سریع و ساده سر مردم را کلاه بگذاری و پول هایشان را بگیری. کار ساده است با استفاده از تکنیک های تبلیغ نویسی و روانشناسی به عمیق ترین نقطه ضعف های مردم نفوذ می کنیم و…
هیچ روشی برای آسان و سریع ثروتمند شدن وجود ندارد و مادامی که دنبال اینگونه روش ها باشی یکی از قربانیان این گونه افراد خواهی بود.
امتیاز - 10

10

هیچ روشی برای آسان و سریع ثروتمند شدن وجود ندارد و مادامی که دنبال اینگونه روش ها باشی یکی از قربانیان این گونه افراد خواهی بود.

User Rating: 4.2 ( 16 votes)
32 پاسخ
 1. حسن احمدیان
  حسن احمدیان گفته:

  وای خدا، تکنیک فرعون در بازاریابی اینترنتی ????… ولی یه سوال استاد؟

  نظرتون نسبت به استاد **** و سایتش چیه؟ بنظرتون کارش درسته یا کلاهبرداری

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   ممنون حسن عزیز.
   من محصولات عزیزی که می گویی را ندارم نمی توانم نظر بدم حقیقتش. در حوزه کاری من هم نیست البته پس صلاحیتش را ندارم 🙂

   پاسخ
 2. kanani
  kanani گفته:

  واقعا هستند چنین افرادی ولی خیلی خطرناک نیستند. زیرا که این گونه افراد تقریبا از دید اکثر افراد شناخته شده هستند و با کمی تحقیق میشه از شر اینها در امان بود.
  خدایی ، افرادی که فقط اطلاعات می فروشند و هر روز مشتریها و مخاطبینشون را تشنه تر می کنند و راه حل عملی ارائه نمی دن و در آخر هم جز یاس و ناامیدی چیزی عاید مخاطبین نمی کنند بسی خطرناکتر از این افرادن.
  ممنون از مقاله هشدار دهنده تون استاد.

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   سپاسگزارم جناب کنعانی عزیز.
   نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا این موارد وجود دارد. به اطلاح به این افراد fake entrepreneur می گویند و به مخاطبنشان wantrepreneur می گویند

   پاسخ
 3. امیر
  امیر گفته:

  بسیار عالی
  و متاسفانه چقدر این نوع کلاهبرداری داره زیاد میشه و متاسفانه هیچ قدرت بازدارنده ای نیست که جلوشونو بگیره

  جهل مردم بهترین فرصت برای سودجوییه

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   سپاسگزارم امیر عزیز.
   تا وقتی مخاطبینی وجود دارند که دنبال سریع و آسان ثروتمند شدن هستند (نه در ایران بلکه در کل دنیا) این مدل کسب و کار هم رونق دارد.
   در واقع مشکل دو طرفه است.

   پاسخ
 4. مهدی مزرعه
  مهدی مزرعه گفته:

  فقط اونجا که گفتی
  مردم عادی از روش لاکپشت فلج اهلی استفاده می کنند
  ???

  استاد جان اگر یه مشاوره کلاهبرداری میزاشتی فکر میکنم درخواست های مشاوره ات به چند صد هزار تا میرسید تا الا …

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   روش پیشنهادی من لاکپشت های اهلی هستند. یعنی با تولید مداوم محتوا جلو بروند تا کسب و کارشان از پایه و اساس محکم و استوار باشد .
   در زمینه اسب های وحشی و تکنیک های بازاریابی فرعون تخصصی ندارم 🙂

   پاسخ
 5. حامد
  حامد گفته:

  “خیالتان راحت باشد مخاطبین شما هرگز مطالعه نمی کنند و به اصل ماجرا پی نمی برند.”
  حقیقته و چقدر غم انگیزه واقعا 🙁

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   مهدی عزیز. این دسته از افراد فقط بخش کوچکی از مخاطبین هستند. و عموما هم پول بابت محصول نمی دهند دنبال دانلود رایگان و دزدی محصول هستند. یعنی کلا مخاطب با کیفیتی هم نیستند.

   پاسخ
 6. رضاخان
  رضاخان گفته:

  البته برخی از محصولات درست و حسابی هم از بخشی از این تکنیک هایی که در بالا گفته اید بهره برده اند. مثلا سایت مدیروب و محصول آموزش سئوی ۳ میلیونی آن که بیشتر به یک دورهمی شبیه هست تا یک آموزش جامع. اینطور نیست استاد؟

  پاسخ
  • حسین صفوی
   حسین صفوی گفته:

   خیر قطعا اینطور نیست. مدیر وب سایت خوبی هست و موسس آن فرد مورد احترامی است.
   اینکه محصول چطور در کجا ضبط می شود عموما ارتباطی به کیفیت محصول ندارد.
   در دنیای نمونه ضبط محصولات در محیط سمینار، همایش، دورهمی، کارگاه و… بسیار فراوان است

   پاسخ
 7. حسین علی پور
  حسین علی پور گفته:

  سلام استاد صفوی عزیز
  بسیار عالی بود لذت بردم
  از اول تا آخرش نکات جالبی داشت و جنبه طنز هم داشت
  من که با خواندن این دو مقاله آخر بسیار امیدوار شدم حتی با وجود فهمیدن مجدد سختی های کار

  پاسخ
 8. حسن حمزه ای
  حسن حمزه ای گفته:

  سلام و خداقوت حسین عزیز
  از نظر من به سرعت پولدار شدن یا یک شبه پولدار شدن لذتی که باید رو نداره مثل اینکه غذا رو نجویده قورت بدم ممکنه سیر بشم ولی طعم غذا رو نمیفهمم و ضمنا مشکلات جسمی هم پیدا میکنم / از مقاله لذت بردم / ممنون و عید پیشاپیش تبریک میگم

  پاسخ
 9. مهرورز
  مهرورز گفته:

  سلام . خیلی خوب بیان شده بود . اینم نمایی از نیمه تاریک بازاریابی . ولی نیمه تاریک هم حقیقت و جزئی از کل است . اشاره به این شاید مفید باشد که مشتریان با سه خصوصیت فوق فقط کسانی نیستند که میخواهند یک شبه پولدار شوند. فقط پول نیست . دارنده هر نوع خواسته غیر متعارف مثل پست عالی گرفتن ، ارتقای محبوبیت اجتماعی ، زیبایی رویایی ، لاغری فوری ، خواستگارهای آنچنانی ، دسترسی به درجات علمی ، قبولی آسان در دکتری ، موفقیتهای شغلی ، بدنسازی فوری و هر گونه عاشق آسانسورهای موفقیت در حوزه مشتریان هدف این تکنیکها قرار میگیرند .

  پاسخ
 10. آوای
  آوای گفته:

  سلام. خیلی خندیدم. یاد این آقای **** افتادم که اتفاقی تو آپارت ویدئوشو دیدم. واقعا ویدئوهای خنده داری بود ولی تکنیکهاش دقیقا همینایی بود که گفتین من حتی یکیو دیدم که ۶ میلیون بابت محصولش میگرفت.جل الخالق آخه کیا این محصولاتو میخرن

  پاسخ
 11. علی صالحی
  علی صالحی گفته:

  بسمه تعالی
  عرض سلام و ادب و احترام محضر استاد عزیزم جناب آقای صفوی بزرگوار
  واقعا از آشنایی با جنابعالی بسیار خوشوقتم، میخواستم اینجا بابت همه زحماتتون تشکر کنم، سال نو رو به شما استاد عزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم ، انشاالله سالی سرشار از موفقیت و پیروزی و شادی و سلامتی داشته باشید ، قلبا برایتان آرزوی موفقیت می کنم ، ارادتمندم استاد عزیز

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *