in ,

نقد و بررسی و بهبود صفحه فروش راز تبلیغ نویسی میلیاردی فرساد صفوی

بهترین تکنیک برای بالا بردن مهارت در هر رشته ای انجام عملی آن کار است.

از همین رو بنا به درخواست کاربران تصمیم گرفتم بخش جدیدی را در سایت ایجاد شود که مرتبط به نقد و بررسی صفحات تبلیغ نویسی در عمل باشد.

امروز می خواهم صفحه فروش یکی از مدرسان خوب ایرانی را نقد و بررسی کنم و در انتها سعی شود نکاتی گفته شود که آمار فروش محصول نیز بیشتر شود.

 

نقد و بررسی صفحه تبلیغ محصول : راز تبلیغ نویسی میلیاردی فرساد صفوی

مشخصات صفحه محصول:

 • تیتر: دارد
 • زیر تیتر: ندارد
 • پاراگراف لید : ندارد
 • داستان : ندارد
 • پل: ندارد
 • هایلایت یا USP : ندارد
 • نظر افراد راضی : ندارد
 • گارانتی : دارد
 • عکس و کپشن : ندارد.
 • هویت سازی: ندارد

 

خیلی خب بیا با اولی پاراگراف شروع کنیم:

دوست من نمیدونم دلیلی که الان داری این نوشته ها رو میخونی چی هست؟ نمیدونم چجوری وارد وب سایت فرساد صفوی دات آی آر شدی…

اما اینا مهم نیست اینکه چجوری وارد این وب سایت شدی مهم نیست اینکه چه مشکلی داری که احساس میکنی من شاید بتونم کمکت کنم خیلی مهمه…

دوست من ، من فرساد صفوی متولد ۲۹/۰۶/۱۳۶۵ به شماره ملی ۳۰۳۱۷۶۷۷۶۴ صادره از یک روستا در اطراف شهرستان کرمان هستم…دکترای ام بی ای از دانشگاه میلان ایتالیا رو دارم و تخصص ، علاقه و تفریحم حول یک موضوع میچرخه اونم تبلیغ نویسی هست…عاشق نوشتن متن های فروش برای محصولات مختلف هستم….عاشق مطالعه در زمینه علم تبلیغ نویسی هستم..مدت هاست که در این زمینه دارم تحقیق میکنم ، کتاب های زیادی رو میخونم ، از سایت های خارجی مثل آمازون همیشه سعی میکنم هر کتاب جدیدی که در زمینه تبلیغ نویسی ، فروش و مارکتینگ وارد بازار میشه رو خریداری کنم..در کل سعی میکنم با افزایش دانش و اطلاعاتم در زمینه علم تبلیغ نویسی مدرن ، خودم رو آپدیت نگه دارم….خب شاید این سوال واست پیش بیاد که تبلیغ نویسی فروش یعنی چی؟ رسالت تبلیغ نویسی چی هست؟ تبلیغ نویسی چجوری باعث فروش های میلیاردی میشه؟

 

همانطور که مشخص است این یک صفحه محصول برای مخاطبین Cold (مخاطبی که با ما آشنایی ندارد یا هیچ شناختی نسبت به ما ندارد) است.

کاری که این متن در ابتدا انجام می دهد این است که فرد را معرفی می کند تا از حالت دو غریبه ای که تازه با همدیگر برخورد کرده اند خارج شود. هر چقدر که مخاطب بیشتر ما را بشناسد احتمال اینکه تبدیل به مشتری شود بیشتر است.

زمانی که بطور صحیح خودمان را معرفی می کنیم باعث می شود که مخاطب احساس راحتی و نزدیکی بیشتری با ما کند منتهی متن آغازی نباید با معرفی خودمان شروع شود چرا که یک فرد غریه کوچکترین اهمیتی به بیوگرافی ما نمی دهد.

او در وهله اول اینجاست تا ببیند آیا مشکلی را که دارد ما می توانیم حل کنیم یا نه؟

پس بهتر بود متن با صحبت کردن درباره مشکل مخاطب شروع شود و بعد از آن در ادامه است که می توانیم خودمان را معرفی کنیم و بگوییم چرا من صلاحیت دارم تا بتوانم مشکل تو را حل کنم.

اگر از همان ابتدا مخاطب صریح و واضح نتواند مشکل خودش را در متن ببیند خیلی سریع صفحه را ترک می کند.

 

دوست من تبلیغ نویسی یعنی هنر فروش از طریق واژه ها..راحت تر بگم بهت تبلیغ نویسی یعنی جوری با مشتری صحبت کنی که مشتری مست محصول و خدمات تو بشه و التماست کنه واسه خرید محصولت..جالبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من تبلیغ نویسی باید و باید و باید به فروش ختم بشه اگه تبلیغ نویسی به فروش ختم نشه اسمش تبلیغ نویسی نیست..اما شاید بازم واست جا نیوفته باشه که تبلیغ نویسی چی هست واقعا؟؟؟؟؟؟

دوست من تبلیغ نویسی یعنی علم پیدا کردن مشتری و متقاعد کردن او برای خرید محصولاتت

 

در ادامه تعریفی از تبلیغ نویسی ارائه شده است تا مخاطب را با دنیای تبلیغ نویسی بیشتر آشنا کند.

این پاراگراف برای مخاطبی که هیچ شناختی نسبت به تبلیغ نویسی ندارد جالب است اما برای مخاطبی که اطلاعاتی از تبلیغ نویسی دارد یا قبلا در دوره های افراد دیگر شرکت کرده است زیان آور است.

چرا که مخاطب آشنا با دنیای تبلیغ نویسی احساس می کند فرد در حال گفتن کلیات است پس خیلی سریع یک قضاوت درباره کلی بودن دوره می کند.

اگر تبلیغ را برای مخاطب حرفه ای می نویسیم باید از کلی گویی خودداری کنیم و یک ضرب برویم سر اصل مطلب یا همان AHA Moment (لحظه ای که می گوید: این عالی است حرف جدیدی برای من دارد).

تکرار بیش از حد جمله دوست من کمی احساس ناخوشایند به مخاطب می دهد چرا که همانطور که قبلا گفتم این صفحه برای مخاطب Cold نوشته شده است و ایجاد این حجم از صمیمیت کار درستی نیست چون به نوعی شکستن حریم خصوصی فرد است و ما به یک فرد غریبه اگر بیش از حد بگوییم “دوست من” او احساس اضطراب خواهد کرد و گارد دفاعی می گیرد چرا که احساس می کند هدف از این صمیمت صرفا فروش محصول است.

دقیقا مشابه زمانی که وارد مهمانی می شوی که در آنجا هیچکسی را نمی شناسی اگر کسی بی دلیل به تو نزدیک شود و بگوید “عشقم چطوری؟”

اگر همجنس خودت باشد احساس ناخوشایندی خواهی داشت و اگر جنس مخالف باشد و بی دلیل بگوید احساس می کنی دست انداخته شده ای یا قرار است اتفاقی بیافتد و عده ای ناگهان بزنند زیر خنده.

 

نکته: ما عاشق خرید کردن هستیم اما دوست نداریم کسی چیزی را به ما بفروشد.

 

اگه موافق باشی بگذار اول ببینم میتونم کمکت کنم یا نه؟؟

ببین دوست من اگه جز افراد زیر نیستی این صفحه رو ببند و وقت ارزشمندت رو هدر نده..

افرادی که فروشنده هستن (خب این فروشندگی میتونه فروش انواع کالا باشه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد به زبون ساده )

افرادی که صاحب یک کسب و کار هستن و فروششون بسیار پایینه جوری که به فکر تغییر شغل هستن

افرادی که تو دنیای اینترنت محصول میفروشن ( مثلا تو سایت های دی جی کالا ، بامیلو …) اما نمیدونن چجوری باید فروششون رو افزایش بدن

افرادی که صاحب وب سایت یا شبکه مجازی هستن و فروش محصولشون پایینه

افرادی که اطلاعاتشون از استراتژی های قیمت گذاری محصول و خدمات در دنیای فروش و مارکتینگ پایینه

افرادی که به شکل اصولی و حرفه ای توانایی تحلیل بازار و رقبا رو در کسب و کارشون ندارن

افرادی که هزینه های بسیار زیادی رو صرف تبلیغ نویسی صفحه فروش محصول و خدماتشون کردن ( حالا نتیجه گرفتن یا نگرفتن رو کار ندارم ) اما میخوان خودشون این علم رو یاد بگیرن

افرادی که از روش جدید ساخت سلز فانل برای افزایش سریع فروش اطلاعی ندارن

افرادی که شیوه صحیح تبلیغ نویسی ، تنظیم و اجرای صفحات فروش محصولات و خدماتشون رو در دنیای اینترنت و فیزیکی نمیدونن

خب دوست من اگر جز افراد بالا هستی با من همراه باش تا جزییات دقیق کار رو برات بگم

 

هدف از این پاراگراف مشخص کردن مخاطبین محصول هستند.

مشکلی که اینجا وجود دارد این است که همه افراد مخاطب قرار گرفته شده اند اما از انجا که از پاراگراف های اولیه نیز مشخص بود این یک محصول بیسیک برای افرادی است که تازه می خواهند وارد تبلیغ نویسی شوند ایرادی ندارد.

اما مشکل اصلی در خطی است که درباره فانل های فروش صحبت شده است.

اگر مخاطب ما چیزی از تبلیغ نویسی نمی داند احتمالا هیچ ایده ای هم ندارد فانل چیست و ما اینجا با تعریف کردن مجهول جدید صرفا باعث سردرگمی مخاطب می شویم. در بهترین حالت مخاطب آن را با هرم مازلو اشتباه می گیرد.

نکته بعدی اینجاست که این صفحه محصول از فرمول کلاسیک تبلیغ نویسی استفاده می کند یعنی تبدیل مخاطب Cold به مشتری در نتیجه خود این محصول از فانل استفاده نمی کند.

نکته دیگر اینجاست که فانل را مخاطب آشنا با تبلیغ نویسی می داند چیست و اگر تصور کنیم مخاطب آشنا با تبلیغ نویسی در این صفحه محصول هدف گرفته شده است کل متن تا اینجا اشتباه بوده است چرا که تماما کلیات بوده است. بهتر است این خط حذف گردد.

 

دوست من شاگردی از سن ۱۶ سالگی ، درس خوندن و کار کردن باهم ، بازاریابی انواع محصولات ( غذایی ، دارویی ، ساختمانی ، بیمه ، آموزشی…) ، کار کردن در شرایط آب و هوایی سخت ، شرکت در سمینارهای اساتید برجسته فروش و بازاریابی دنیا و مطالعات و تمامی آزمون خطاهایی که در طول این ۱۱ سال داشتم من رو به این نتیجه رسوند که فروش و بازاریابی نیازمند داشتن علم و آگاهی و تجربه هست و تا اصول و تکنیک ها رو ندونی فروشی هم واست اتفاق نمی افته…یادت باشه دوست من کسی که تو کسب و کارش موفق هست بهای این موفقیتش رو پرداخت کرده یا سرمایه گذاری زمانی یا سرمایه گذاری مالی رو انجام داده… و خبر خوب اینکه دوست من نیازی نیست خودت از اول تمام آزمون خطاها رو انجام بدی و تجربه کسب کنی…. در عوض میتونی از کسی که این راه رو رفته کمک بگیری و بتونی در مسیر افزایش درآمد و فروش قدم بگذاری و از زمان خودت به بهترین نحو استفاده کنی….

دوست من تو باید اول تکنیک ها رو یاد بگیری و بتونی تمام نکاتی که بهت میگم رو شخصی سازی کنی و چند مدل فروش و تبلیغ نویسی رو پشت سر هم تکرار کنی و بهترین فرمول متناسب با کسب و کارت رو انتخاب کنی و این رو هم بگم که تو باید تو فروشت سیستم آنالیز و ارزیابی داشته باشی و باهوش باشی و بفهمی که فروشت مثلا تو چه فصل هایی بهتره ، یا انواع کانال های تبلیغ نویسی رو که بهت آموزش میدم رو بررسی کنی و دستت بیاد که بهترین سیستم متناسب با محصول و قیمت و مخاطب و بستر تبلیغ نویسی چی هست..پس نه تنها من بلکه هیچکی نمیتونه واست یک شبه معجزه کنه.. اما من میتونم بهت دوره ای رو معرفی کنم که به جرعت میتونم بگم تمام اطلاعاتی که برای فروش و تبلیغ نویسی نیاز داری رو پوشش میده و ماه عسل ۱۱ سال تلاش من در زمینه فروش و مارکتینگ و تبلیغ نویسی هست و همچنین با دادن مشاوره اختصاصی کنارت باشم و دیگه زحمت انجام این استراتژی ها با خودت هست.. کلا میخوام بگم خودت هم باید زحمت بکشی و دل به کار بدی تا شاهد تغییرات بسیار عالی و سریع تو کسب و کار و فروشت باشی به امید خدای رحمان..

در این قسمت می بایستی از Storytelling استفاده می شد تا مخاطب با داستان فرد بیشتر آشنا شود و حس بهتری نسبت به او داشته باشد. اما دقیقا از خط اول جایی که انتظار داشتیم وارد داستان شویم، متن حالت نصحیت گونه به خود می گیرد و در ادامه ادبیات تغییر می کند و از کلمات شکسته استفاده می شود که این کار اشتباه است.

ما می توانیم از لحن دوستانه، عامیانه یا به اصطلاح خودمانی استفاده کنیم اما اجازه نداریم شکسته نویسی کنیم مانند هیچکی، میخوام و…

در انتهای جمله “به امید خدای رحمان” اشتباه است چون ارتباطی با متن ندارد و اگر می خواستیم از نام خدا استفاده کنیم بهتر بود از صفتی از خداوند استفاده می کردیم بیانگر قدرت بود مانند به امید خدایی که انسان را توانمند و اشرف مخلوقات خلق کرد.

به شخصا از استفاده کردن از جملات اینچنینی که صرفا برای فروش، حس قدرت و توانایی را به فرد تلقین کردند مخالف هستند. چون مخاطب حس می کند از این بازاری هایی هستیم که می خواهیم به هر قیمتی شده کالا را بفروشیم.

 

خب دوست من اگر واقعا آماده هستی و دوست داری در فروش محصولات موفق تر عمل کنی

اگر دوست داری صفر تا صد علم تبلیغ نویسی رو یاد بگیری و باهاش هر محصولی رو بفروشی

اگر دوست داری طعم لذت بخش فروش های سنگین و رقم های بالا رو تجربه کنی

اگر دوست داری از فروش بالایی که بدست میاری روز به روز تبلیغات کارت رو بیشتر کنی و فروش های اتوماتیک داشته باشی

اگر دوست داری به یک برند تو کسب و کارت تبدیل بشی

اگر دوست داری نحوه انتخاب بازار هدف ، جذب مخاطب ، استراتژی فروش ، استراتژی های آنالیز رقبا ، شکست رقبا و همچنین استراتژی قیمت گذاری رو یاد بگیری

اگر دوست داری ایجاد انواع فانل های تبلیغ نویسی و صفحه فروش محصولات و خدماتت رو یاد بگیری

بهت پیشنهاد میکنم دوره آموزشی راز تبلیغ نویسی میلیاردی فرساد صفوی رو تهیه کنی و اونجا تمام نکات رو از صفر تا صد یاد بگیری….

 فقط و فقط  ۳۹۰ هزار تومان 

دوست من ، من سرم خیلی شلوغه و به شدت درگیر شرکت در جلسات و سمینارها و دادن مشاوره اختصاصی به شرکت ها و افرادی که از قبل این دوره رو خریداری کردن هستم اما دلیلی که این محصول رو تولید کردم و  بهت پیشنهاد میکنم اینه که :

روزانه بیش از ۱۰ مورد سفارش تبلیغ نویسی از شرکت ها ، فروشنده ها ، وارد کننده های مختلف دریافت میکنم که واقعا وقت پاسخگویی ندارم و به فکر تولید این محصول افتادم که همه این افراد بتونن با دریافت یک دوره آموزشی کامل و جامع خودشان سفارش های تبلیغ نویسی رو که به ما میدن رو انجام بدن..

 

در ادامه متن به صورت بولت نوشته شده است اما با ظاهر بولت همخوانی ندارد.

بولت ها در واقع ویژگی ها مهم و رد نشدنی محصول هستند که بصورت نقطه هایی زیر هم نوشته می شوند مانند:

 • ویژگی رد نشدنی ۱
 • ویژگی رد نشدنی ۲
 • ویژگی رد نشدنی ۳

بولت ها به نوعی باید در ارتباط با حل مشکل باشند و جمع بندی مهمترین نکات متن تبلیغ نویسی که بهتر بود اینطور نوشته می شد:

 • اگر زمان نوشتن تبلیغ نمی دانی دقیقا باید چه چیزی را بنویسی و از چه کلماتی استفاده کنی….
 • اگر متن های تبلیغاتی مابین تبلیغ های رقیبان گم می شوند و دیده نمی شوند…
 • اگر نمی دانی چطور تبلیغ نویسی کنی که مخاطبین در انتها نگویند محصول گران است…
 • و….

 

نکته دیگر تغییر ناگهانی و شدید لحن در جملات آخر است. دقیقا بعد از گفتن قیمت و تقریبا ۱۰۰ مورد “دوست من” ناگهان لحن جدی می شود و می گوید من سرم شلوغ است و وقت ندارم که این لحن با کل متن همخوانی ندارد و بهتر است لحن یکپارچه بماند.

یکی از مهمترین نکاتی که در این صفحه تبلیغ نادیده گرفته شده است ارائه Solution یا راه حل است.

زمان ارائه راه حل باید نشان دهیم چرا محتویات این محصول مانند سایر محصولات مشابه نیست و همچنین نشان دهیم این محصول چه حرف جدیدی برای گفتن دارد تا مخاطب بتواند سریع تصمیم بگیرد و از دو به شکی در بیاید.

برای افزایش فروش این محصول بهتر است اینگونه عمل شود:

 1. لندینگ پیج هایی ساخته شود و مخاطب Cold به Warm تبدیل شود ( آموزش های اولیه تبلیغ نویسی و نتیجه گیری های کوچک)
 2. زمانی که مخاطب از لندینگ پیج ها یا فانل ها عبور کرد و شناخت کافی به ما داشت وارد صفحه محصول اصلی شود.
 3. در صفحه محصول اصلی متن فقط برای این دسته از مخاطبین نوشته شود یعنی مخاطبین Warm که بتواند آن ها را تبدیل به Hot یا مشتری کند.

 

پی نوشت: در بخش دیدگاه همین پست می توانید صفحه مصحولی که دوست دارید نقد و بررسی شود را کامنت بگذارید. البته تنها صفحاتی بررسی می شوند که کلیات خوبی داشته باشند.

نویسنده حسین صفوی

کمک خواهم کرد بتوانی محتوای وایرال تولید کنی و همچنین با جدیدترین تکنیک های تبلیغ نویسی بتوانی بهترین نسخه برندت را بسازی که نه تنها طرفداران زیادی دارد بلکه تبدیل به اثرگذارترین فرد در حوزه کسب و کارت شوی.

26 Comments

یک دیدگاه بگذار
 1. استاد سلام نمیشه خودمون یک صفحه محصول بنویسیم و برای شما بفرستیم و از بین اون صفحات،خوباشو سوا کنید و نکات مثبت منفیشو بگید تا ما هم یکم کار عملی انجام بدیم و مشکلاتمون رو بیشتر بشناسیم؟

 2. سلام خداقوت / خیلی خوب و جامع و کاربردی بررسی کردید ، تبلیغ نویسان زیادی در اینترنت دیدم و مطالبشون رو خوندم ولی تا الان هیچ کدوم هیچ کدوم حسی که از مطالب شما میگیرم رو به من انتقال ندادن / ممنونم

  • سلام. برای دوره یک VSL بسازید تا مخاطب کامل متوجه دوره شود. آموزش VSL هم در مقالات خواهد آمد و هم در تیک تاک 🙂

 3. درود بر شمابه نظر من اشتباهات نوشتاری هم خیلی توی ذوق خواننده می زنه و اعتمادش به سواد و میزان دقت فروشنده پایین میاد. جون اگر به متن خودش یک دور نگاه نکرده و بازبینی نکرده بعید نیست که برای محصولش هم این کار رو نکرده باشه.
  اشتباهات این چنین یا خطاهای تایپی، پیام منفی منتقل میکنند.
  در مثال بالا «جرأت» درسته (نه جرعت!) و «ما حصل» درسته (به معنی آنچه به دست آمده و حاصل شده، نه ماه عسل!!)
  یا خیلی دیده ام که می نویسند «راجبِ»!!! در حالی که «راجع به» درسته.

  و برای این مطالب مفید مثل همیشه، بسیار ممنونم.

  • سلام سپاسگزارم
   نکته مهمی که باید در تبلیغ این محصول رعایت شود دلیل برتری راه حل نسبت به رقیب یعنی سایت ایوند باید باشد

 4. سلام و درود خدمت شما استاد عزیز.
  من از وقتی که سایت safavi رو دیدم تا الان که با برندهای دیگتون مثل اغوا و اثرگذاری همراه هستم اونقدر از محتواهای مفیدتون استفاده کردم که نمی‌دونم چه طور ازتون تشکر کنم.
  چند وقت پیش به ذهنم رسید اگه استاد یه بررسی عملی رو صفحه تبلیغ نویسی محصولات دیگران انجام بده و ما رو از کم و کیف کار در جریان بزاره چی میشه که دیدم بعدش دقیقا شما همین کارو انجام دادید و بازم یه تشکر ویژه به خاطر خدمات منحصر به فرد تون.
  از شما استاد عزیز تمنا دارم اگه براتون امکان داره صفحه محصول من هم که با آموزه های عالی شما در زمینه تبلیغ نویسی نوشتم بررسی بفرمایید.
  با تشکر مجدد از توجه شما استاد عزیز از صمیم قلب برایتان آرزوی موفقیت دارم.
  https://gsm-soft.ir/product/learning-mobile-repair/

 5. سلام استاد گرامی: جناب آقای صفوی عزیز
  من از دنبال کنندگان شما هستم و چندسالی هست که توفیق اینو رو داشتم که از محضر شما خیلی مطالب با ارزشی یاد بگیرم. از این جهت شما حق زیادی بر گردن من دارید. اما چند وقته که کامنت های من رو تائید نمیکنید. اگه جسارت نباشه در کمال احترام ، خیلی دوست دارم علتش رو بدونم تا خودم رو اصلاح کنم

 6. سلام و درود خدمت اقای صفوی عزیز و کاربلد?
  لطفا جز سایت به سوشال مدیا اعم از تلگرام اینستاگرام و‌کلا سوشال مدیایی که توی ایران به موازات سایت و‌سرچ گوگل که ب صورت همه گیر و فراگیر بین مردم استفاده میشه هم بپردازید
  یعنی نمونه واس فروش و … فقط مختص اشخاص سایت دار رو بررسی نکنید
  کسایی که متمرکز فقط توی سوشال مدیا دارن فعالیت تجاری و اقتصادی می کنند هم لطفا بررسی کنید

  اینستاگرام علیرضا غروی،
  خودساخته علی کاویانی سایت و‌اینستاش،
  کار استارتر امیررضا دهقان سایت و اینستاش،
  اینستاگرام علی نویین agent_ali

  علی نویین رو خیلی دوست دارم بررسی کنید محتواش داستان فروشش و‌….

  خیلی دوس دارم بدونم فانل فروش تو سوشال مدیا هم صورت میگیره یا فقط مختص وبسایته؟

  ایمیل های شما رو همیشه با لذت و آرامش میخونم شما همیشه با بقیه معلم ها و مدرس های اموزش توی ایران فرق دارید چون منبع و منشا اموزشاتون مطالب تاریخ مصرف گذشته ی اساتیدنما و معلم نماها و مشاورنماهای کسب و‌کار داخل ایران نیست اونا نتیجه ساز نیستن اما شما نتیجه سازید ????

 7. سپاسگزارم زیبا عزیز
  تفاوت فعالیت در شبکه های اجتماعی یا سایت را در این مقاله توضیح داده شده است http://asargozari.com/website-vs-social-media/
  اما یک نکته دیگر در ایران اینجاست که فعالیت در شبکه های اجتماعی همیشه خطرناک است و همواره احتمال بسته شدنش زیاد است. به این موضوع کارگروه مصادیق جرایم رایانه ای هم اشاره کرده است که روی سایت متمرکز شوید.
  بهترین پلتفروم ها در شبکه های اجتماعی فیسبوک و یوتیوب است که هر دو را ما در ایران نداریم.
  در شبکه های اجتماعی ما چیزی به اسم فانل نداریم چون نمی توان اجرا کرد.

  از این لیست چهار نفره ای که فرمودید سه نفر مطالب شان هایپ است (انگیزشی بدون راه حل) و یک نفر هم مطالب با راه حل ارائه می دهد که خوب است.

 8. سلام
  تحلیلتون عالی بود استاد صفوی عزیز
  واقعا صفحه تبلیغ نویسی اش تو دماغه و تو ذوق ادم میزنه
  من دورشو تهیه کردم ولی محتواش عالیه
  و میگه میتونی تو دیوار اگهی بزاری و برای دیگران تبلیغ متن صفحه فروش تهیه کنی
  ولی مشکلی که داره میخاد به زور به هرکسی که میخونه بفروشه و این هم توی متن و هم وبینارش معلومه و مشخصه؟
  بنظر شما تو دیوار آگهی بزارم برای انجام تبلیغ نویسی متن صفحه فروش؟

  • سلام حسین عزیز سپاسگزارم.
   در دیوار مردم محصولات و یا کالا ها را قرار می دهند از آنجایی که خود فرد تبلیغ گذار کالا را تولید نکرده است اطلاعاتی نسبت به او ندارد و همچنین در دیوار کسی پول خوب پرداخت نمی کند.
   برای نوشتن یک تبلیغ خوب نیازمند تحقیق و مطالعه کامل درباره آن محصول و همچنین رقبا هستی.
   پس حداقل ۲ تا ۴ هفته مشغول تحقیق است.
   و بعد باید سعی کنی نتیجه تمام این تحقیقات را در چند خط بنویسی ( توضیحات دیوار محدود است)
   و در نهایت مخاطب بخاطر این همه وقت گذاشتن و تلاش کردن به تو یک پول ناچیز خواهد داد!
   اگر در حال حاضر کاری نداری و وقت خیلی زیادی داری می تواند این کار برای شروع خوب باشد اما به وقتی که می گذاری اصلا نمی ارزد.

 9. استاد عزیز و دوست داشتنی خیلی خیلی عالی بود بازم مثل همیشه مطالب کامل و بدون نقص

 10. سلام و عرض ادب
  امیدوارم حالتون خوب باشه.
  طبق بررسی که توی سایت الکسا انجام دادم در حال حاضر رتبه سایتی که معرفی کردید در ایران تقریبا ۲۴۰۰۰ است. توی خود سایت نوشتن تا حالا ۱۴۰۰۰ نفر خرید کردن و در هفته گذشته هم بالغ بر ۲۰۰۰ نفر خرید کردند.
  خرید یک کالا توی یک سایت تعامل خوب و قابل توجهی محسوب میشه و اگر این تعداد خرید انجام شده باشه رتبه سایت باید به مراتب از این بهتر باشه. حتی اگر این تعداد ادم از کنار سایتمان هم رد بشن باید رتبه بهتری داشته باشیم.
  همچنین احساس میکنم کامنت ها فیک هستن. چرا که تمام کامنت ها برای یک تاریخ خاص هست و اینکه تمام کامنت ها با نام و نام خانوادگی مطلب گذاشتن در صورتی که هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. همین الان و در همین صفحه اگر کامنت ها را نگاه کنید پی می برید که همه افراد با نام و نام خانوادگی کامنت نمیگذارند. ( یکیشون خود من)
  البته بنده به محتوای آموزش نقدی ندارم چون تهیه نکردم ولی احساس می کنم نحوه ارائه محصول گول زننده است. امیدوارم که من اشتباه کرده باشم
  خوشحال میشم نظر شما را هم بدونم

  • واقعا دمت گرم آقا سعید
   به چه نکات ظریفی اشاره کردی
   چه تحلیل قشنگی از فیک بودن میزان خرید و کامنتهای این محصول بیان کردی
   مرسی

 11. و واقعا جالبه که بین روزهای ۵ تا ۸ اسفند مخاطبینتشون!! بیش از ۵۰ تا کامنت گذاشتن و یهو دیگه هیچی کامنت نذاشتن!
  چقدرم شبیه به هم کامنت گذاشتن. همه گزارش دادن از کدوم شهر خرید کردن: ارومیه، کیش، همدان، تبریزو…!!!!
  فقط همینو میدونم اگه فقط یه نفر به واسظه این کامنتها و آمار دروغ گول بخوره و محصول رو خریداری بکنه، بدون هیچ شک و تردیدی اون درآمد اشکال داره. چون فریب خورده و اگه واقعیت رو بدونه که کامنتها و آمار فیکه، یقینا خرید نمی کنه
  تو سایتشون با همین اسم علی امروز چهارم تیر کامنتی با همین محتوا رو گذاشتم، ببینیم منتشر میکنن یا باز ۲-۳ روز پشت سر هم میشینن خودشون کامنت واسه خودشون مینویسن و تشکر می کنن!!
  چیزی نمیشه گفت جز اینکه، متاسفم براشون. فقط همین!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چطور برای محصولات لاکچری و گران قیمت تبلیغ نویسی کنیم

چطور برای محصولات لاکچری و گران قیمت تبلیغ نویسی کنیم

چطوری برند و محصولات لاکچری بسازیم به همراه داستان واقعی از یک برند لوکس که سوپرایز کرد