خیانتکار

چرا خیانتکار ها گوگول مگول (ترسو) هستند

در جامعه جا افتاده، به افرادی که خیانت می کنند می گویند عوضی، لاشی و… اما واقعا نیستند. افراد خیانتکار فقط گوگول مگول هستند.

خیانت یعنی اینکه من با کسی هستم، می ترسم که از دستش بدهم و آدم دیگری پیدا نشود که من را دوست داشته باشد بنابراین با افراد دیگر پنهانی یا چت می کنم، یا می گردم، یا می خوابم.

از آنجایی که من گوگول مگول هستم و می ترسم  بگویم که من با تو آینده ای ندارم و می خواهم بروم با فرد دیگری، پس مجبورم قایمکی با فرد دیگر در ارتباط باشم.

بخاطر همین اگر مچم را بگیری به جای اینکه بگویم “بله من با کسی دیگری بودم و اشتباه کردم” مثل سگ می ترسم و سریع انکار می کنم و قول می دهم تغییر می کنم.

ولی تو باید بفهمی من گوگول مگول هستم و از سر ترس بهت این قول را دادم.

اگر کسی دیگر پیدا شود که به من محل بدهد، سریع برایش له له می زنم.

 

البته تو نباید من را بابت خیانتم سرزنش کنی چون حقیقتا آدم های باحالی هم گیرم نمی آیند. یعنی من فقط با کسایی می توانم باشم که ضعیف و درب و داغون باشند.

مثلا اگر من استاد دانشگاه باشم، فقط اونی به من پا می دهد که نتوانسته درس بخواند و خودش نمره بگیرد و آنقدر خل و چل هست که فکر می کند با نمره من می تواند آینده اش را تضمین کند. خدایی یکی نیست بهش بگوید اگر مدرک خوب بود که من الان اینجا برای چندر غاز جان نمی کندم که…

یا اگر در شرکتی کار می کنم فقط اونایی بهم پا می دهند که خودشان نتوانستند بفهمند به چی علاقه دارند و کار خودشان را شروع کنند.

یا اگر دختری و هنوز نتوانستی به چیزهایی که در زندگی می خواهی برسی مجبوری به ازای هر دوری که با ماشینش می زنی خودت هم کیلومتر بندازی چون چیز دیگری نداری در قبالش بدهی اما تلخ داستان اینجاست که همه هم نوع های خودت هم اون چیز را دارند پس ناراحت نباش اگر تاریخ مصرفت گذشت و کنار گذاشته شدی.

تازه همین آدم های درب و داغونی که به من پا می دهند خیلی بی ادب هستند، چون مثل سگ باهام رفتار می کنند. یعنی وقتی می فهمند تو در زندگیم هستی یا من بی صاحب را ول می کنند و میروند یا اینکه انقدر شرط و شروط برایم می گذارند که دهانم صاف می شود.

پس لطفا خیانتم را به رویم نیاور و قول هایم را قبول کن چون هیچکس من گوگول مگول را نمی خواهد و فقط تو حاضر شدی با ترسویی مثل من بمانی.

البته می دانم تو چرا برعکس دیگران با من هنوز ماندی، چون تو هم احساس می کنی بدرد نخور هستی و گرنه تا به حال صد بار من را ول کرده بودی.

حواست باشد یک آلفا هیچگاه خیانت نمی کند چون اگر احساس کند با کسی آینده ندارد مثل مرد بهش می گوید ما مناسب همدیگر نیستیم.

و اگر کسی را دوست داشته باشد، فقط او را دوست خواهد داشت و فقط می خواهد برای یک نفر دوست داشتنی باشد.

 

حرف آخر هم برای خیانتکارها:

بالای پنجاه تنها هستید ها! پس حداقل بروید از الان جان بکنید که بابا شکری(شوگر ددی) یا مامان شکری( شوگر مامی) چیزی بشوید…چون خواستنی نیستید باید پول خرج کنید تا شاید یک محتاجی پیدا شد و برای پول تان حاضر شد تحمل تان کند البته فی المدت معلوم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *