دسترسی آنی به آکادمی تبلیغ نویسی میراث؛ دوره ای که خیلی ها می گویند
"بهترین دوره آموزش تبلیغ نویسی است که تا به حال وجود داشته است!"

فقط چند ثانیه دیگر تا بدست آوردن میراث بزرگترین تبلیغ نویسان دنیا فاصله داری. میراثی که به تو توانایی نوشتن صفحه فروش هایی که منجربه درآمد 9 رقمی در سال می شود را می دهد.

و این استراتژی ها و فرمول ها به من کمک کرد تا تبدیل به گرانقیمت ترین تبلیغ نویس ایران شوم.

خلاصه ای از آنچه که یاد خواهی گرفت:

فرمول طلایی تبلیغ نویسی که برای نوشتن صفحات میلیون دلاری  فقط از آن استفاده می شود. ( اشاره: فرمولی که تمام فرمول های تبلیغ نویسی را بر اساس آن می سازند و به دیگران یاد نمی دهند.)

فرمول ساخت ایده های مولتی میلیون دلاری تبلیغ نویسی که آنقدر ساده است که حتی باورت نمی شود صحت داشته باشد. ( اشاره: فرمولی که با آن برای محصولی، صفحه فروش نوشتم که دقیقا به مشابه محصول رقیب بود با این اختلاف که 40 برابر گران تر از محصول آنها بود و دیوانه وار فروش ایجاد کرد.)

فرمول تبدیل کردن چیزهای ساده، تکراری، کسل کننده به فرصتی که مخاطب نمی تواند در برابر نخریدن آن ها مقاومت کند و با اشتیاق کارت بانکی اش را از جیبش در می آورد و شماره 16 رقمی را وارد و بعد پرداخت می کند. ( اشاره: فرمولی که با آن یک میز آهنی زشت را تبدیل به بزرگترین فرصت سرمایه گذاری کردم و مشتریان با اشتیاق آن را سفارش می دادند.)

برگه اختصاصی و فرمول نوشتن 80% صفحه محصول در 15 دقیقه ابتدای شروع. ( اشاره: اکثر تبلیغ نویسان زمان نوشتن صفحه فروش با این مشکل مواجه هستند که نمی دانند دقیقا باید چه چیزی بنویسند یا ایده نوشتن را از کجا پیدا کنند به همین خاطر روز ها و یا ماه ها وقت شان صرف نوشتن صفحه فروشی می کنند که منجربه فروش نمی شود و دقیقا این اختلاف تبلیغ نویسان حرفه ای با آماتور است و به همین علت است که شرکت ها با اشتیاق حاضر هستند 10 میلیون تومان برای نوشتن یک صفحه فروش عالی و در زمان کم پرداخت کنند.)

فرمول نوشتن صفحات فروشی که سریعا هر دو بعد منطقی و احساسی او را متقاعد می کند و وارد فاز تصمیم گیری برای خرید می کند. ( اشاره: راز ورود همزمان و هدف گرفتن مغز رشنال و لیمبیک سیستم  | Rational brain and Limbic system)

فرمول نوشتن صفحات فروشی که  مخاطب را وادار می کند از خط اول تا آخر آن را با دقت بخواند ( اشاره: این فرمول باعث می شود نرخ تبدیل مشتری بطور باورنکردنی ای افزایش پیدا کند.)

فرمول پیدا کردن و گرفتن مشتریان تبلیغ نویسی دست به نقد بدون خرج کردن یک ریال در تبلیغات یا فعالیت در شبکه های اجتماعی و یا حتی داشتن وبسایت ( اشاره: یکی از دانشجو های 18 ساله من با این روش کاری کرد که مشهورترین فرد دنیای کسب و کار آنلاین ایران با او تماس گرفت و از او برای نوشتن صفحه تبلیغ خواهش کرد.)

این ها فقط برخی از فرمول هایی بود که در میراث یاد می گیری و اطمینان می دهم که هیچ جای دیگری نمی توانی پیدا کنی. چرا؟

به 2 دلیل:

  • دلیل اول: من گران قیمت ترین تبلیغ نویس ایران هستم و این فرمول ها چیزهایی هستند که سالها از آنها برای گرفتن مشتری و نوشتن صفحات فروش چند میلیون تومانی استفاده می کنم و هر بار نتایج خارق العاده ای به همراه داشتند.
  • دلیل دوم: میراث حاصل ده سال تجربه است و تا به امروز به لحاظ بعد تکنیکال تبلیغ نویسی، هیچ صفحه فروشی مانند میراث در ایران نوشته نشده است.
 

قیمت میراث در حالت عادی : 3.994.000 تومان اما 100 نفر دوم می توانند با ۲۵% تخفیف آن را تهیه کنند

با افتخار میراث را 100% گارانتی می کنیم. با خیال راحت از فرمول های آن استفاده کن و جزوه اختصاصی خودت را بنویس اگر به هر دلیلی به چیزهایی که گفتیم دست پیدا نکردی کافی به ما بگویی تا در همان ثانیه کل مبلغ را برایت کارت به کارت کنیم. اگر هنوز سوالی در ذهن داری و یا برای خرید نیاز به مشاوره مستقیم داری می توانی با شماره 09121798132 بین ساعات 10 صبح الی 5 عصر تماس بگیری.

این دوره توسط حسین صفوی آموزش داده می شود و در استودیو اثرگذاری تهیه و تولید گردیده است.

www.asargozari.com