in ,

چرا مشتری می گوید گران است و چطور قیمت گران را در ذهن مشتری خنثی کنیم؟

سلام دوست عزیزم.

تا به امروز چند بار برایت اتفاق افتاده است که مشتری بگوید قیمت محصول یا خدماتت گران است؟ یا تخفیف بده یا…

احتمالا بارها. اما می دانی چرا؟

شاید در وهله اول تصور کنی که قدرت خرید مخاطب محدود است یا اتفاقات اقتصادی باعث شده است که او توانایی پرداخت قیمت محصول یا خدماتت را نداشته باشد.

اما تمام این تصورات اشتباه هستند.

واقعیت ماجرا این است که مغز انسان هنگام تصمیم گیری طوری دیگری نسبت به آنچه که ما تصور می کنیم کار می کند.

همانطور که در ویدیو پیشین درباره مغز منطقی و مغز احساسی توضیح دادم می دانیم که تصمیم گیری ها در این دو مغز اتفاق می افتند.

این دو مغز که به مغز جدیدRational Brain و مغز قدیمیEmotional Brain نیز شناخته می شوند در عین پیچیدگی های خاصی که دارند، ماهیت و کارکرد خیلی ساده ای نیز دارند.

برای اینکه متوجه شوی چطور می توان کاری کرد که هر دو این مغزها در جهت خنثی کردن قیمت گران گام برداند کافی است این ویدیو را با دقت ببینی.

 

همچنین این ویدیو را می توانی در IGTV اینستاگرام مشاهده کنی:

نویسنده حسین صفوی

کمک خواهم کرد بتوانی محتوای وایرال تولید کنی و همچنین با جدیدترین تکنیک های تبلیغ نویسی بتوانی بهترین نسخه برندت را بسازی که نه تنها طرفداران زیادی دارد بلکه تبدیل به اثرگذارترین فرد در حوزه کسب و کارت شوی.

6 Comments

یک دیدگاه بگذار
  1. سلام آقای صفوی عزیز
    بابت این ویدیوهای عالی و جالب ازتون ممنونم. خیلی جالب واکنش کاربران رو تحلیل می کنید و اطلاعاتی رو در اختیار ما قرار می دید که بسیار سودمند هست و ما از اون آگاهی نداشتیم. امیدوارم توی کار و زندگیتون همیشه موفق باشید. باز هم سپاس گزارم.

  2. مثلا برای خدمات آرایشگری که مارو با قیمتهای آرایشگاه های دیگه مقایسه میکنند و میگن شما نسبت به اونا گرون میگیرید چکار باید بکنیم؟

    • سلام.
      اگر کیفیت یکسان باشد و قیمت بالا باشد این یک مشکل است که باید برطرف شود. اما اگر کیفیت کار متفاوت است و مخاطب ارزش آن را درک نمی کند بهتر است در زمینه کاری خودتان تبدیل به یک اینفلوئنسر شوید تا در کنار شهرت، قدرت و اعتبار نیز بدست بیاورید. آنوقت این مشکل بصورت کامل برطرف می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینفلوئنسر های ایرانی

تفسیر اینفلوئنسر های ایرانی و تبلیغاتی حیرت آوری که می سازند

پشت پرده کمپین های محصولات موفقیت

آیا می دانی پشت پرده کمپین های محصولات موفقیت چیست و چرا مصرف کنندگان اینگونه محصولات به مصرف دائم آن ها اعتیاد پیدا می کنند؟