به تازگی ویدئوهایی که ظاهرا جنبه طنز دارد، از آموزش حرکات ورزشی با عنوان ورزش در خانه برای روزهای کرونایی و قرنطینه خانگی توسط یک خانم به ظاهر محجبه با پوشش کامل و چادر در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود که واکنش‌های کاربران را در روزهای آغازین سال ۹۹ به دنبال داشته است.

کاربران بسیاری ضمن ابراز تاسف از انتشار ویدئوهای مختلف بدون توجه به محتوی آن در فضای مجازی که غالبا موجب آزار و دلزدگی برخی می‌شود، نسبت به این ویدئو واکنش نشان می‌دهند و بر سر واقعی و طنز بودن آن اختلاف‌نظر دارند. جمعی از کاربران که این ویدئو را یک شوخی می‌دانند معتقدند هر از گاهی صدای خنده کسی که این ویدئو را ضبط می‌کند نشان می‌دهد که این فیلم برای سرگرمی و شوخی تهیه شده است و عنوان می‌کنند به هیچ عنوان شوخی جالبی نیست و این اقدام را توهین به بانوان ایرانی بخصوص آنان که در زمینه‌های ورزشی صاحب نام هستند، می‌‌باشد. این کاربران امیدوارند با پیگیری‌های لازم به صورت جدی با این شخص برخورد شود تا دلیل خود را از انتشار چنین ویدئویی در فضای مجازی برای مردم بازگو کند.

حالا من در این قسمت سراغ آنالیز زبان بدن خانمی که در این ویدیو قرار دارد، رفتم تا متوجه شویم آیا این ویدیو جدی بوده یا مسخره بازی؟

مشاهده نسخه یوتیوب این فیلم: