سلام دوست عزیزم.

یکی از روش های کسب درآمد آنلاین که این روزها بسیار داغ شده است و در آینده نزدیک نیز دوچندان داغ تر خواهد شد، فروش پکیج یا محصولات آموزشی است.

زمانی که مدل کسب و کاری داغ می شود طبیعتا افراد بسیار زیادی خواهان وارد شدن به آن عرصه خواهند بود.

این حجمه از ورود همیشه با خود نابسمانی هایی به همراه خواهد داشت.

به این دلیل که عده ای فقط به دنبال بدست آوردن سود از یک حوزه هستند و هیچ اهمیتی به خلق ارزش نمی دهند. دقیقا همینجاست که بدفهمی ها بوجود می آیند.

بطور مثال امروز اگر نام فروش پکیج اینترنتی به میان بیاید اکثرا احساس می کنیم که قرار است پول مان را دور بریزیم. و صرفا شخصی پیدا شده که چند جلد کتاب مطالعه کرده و می خواهد همان اطلاعات را با قیمت بسیار گران تر به ما بفروشد.

خیلی خب زمانی که این اتفاق می افتد اکثرا احساس می کنیم که دیگر کار این مدل کسب و کار تمام است!

اما واقعیت ماجرا اینجاست که این نقطه بهترین نقطه برای شروع یک برند موفق در این زمینه است.

 

چی شد که مردم دیدگاه شان نسبت به محصولات و پکیج های آموزشی منفی شد؟

مدت ها پیش زمانی که این مدل کسب و کار در نقطه شروع خودش بود عده ای از افراد توانستند از این طریق به درآمد های خوبی برسند و همین موضوع باعث شد که دیگران نیز نسبت به این موضوع اشتیاق پیدا کنند.

افرادی که جدیدتر وارد این حوزه می شدند عموما تصور می کردند هدف کسب و کار آنها مطالعه چند کتاب و ساده سازی مطالب آن و فروش آنها در قالب پکیج است.

همین موضوع باعث شد که خریداران احساس بسیار منفی نسبت به این موضوع پیدا کنند و همه را با این دیدگاه قضاوت کنند.

اما هدف این مدل از کسب و کار، فروش اطلاعات نیست، بلکه فروش نتیجه ای است که خود فرد بدست آورده است!

بعد از این همه اتفاق، امروز بهترین نقطه شروع است چرا که به محض اینکه در این حوزه اطلاعات و ارزش خوبی را خلق کنی سریعا می توانی اعتماد مردم را بدست بیاوری.

خوبی ایران همین است که تعداد افراد خوب و متخصص بسیار کمتر از سایرین است به همین دلیل سریع تر می توان در چنین جامعه ای دیده شد. ( البته منظورم از تخصص، مدرک دانشگاهی نیست چون ارزشی ندارد وقتی همه مردم آن را دارند!)

حالا تصور کن می خواستی در کشورهای اروپایی این مدل از کسب و کار را جلو ببری تقریبا شانسی برای موفقیت نداشتی و باید سالهای سال تلاش می کردی تا بتوانی از مابقی افراد خوب و متخصص بهتر شوی.

در این ویدیو تمام مسائل را کامل باز می کنم تا با دید بازتری وارد این مدل از کسب و کار اینترنتی شوی.

همچنین می توانید این ویدیو را در IGTV مشاهده کنید: