حرکت ابروها در زبان بدن به چه معنایی است؟ چرا برداشتن ابرو برای خانم ها خوب است ولی برای پسرها بد است؟

حرکات ابرو در زبان بدن برای ما بسیار مهم است چرا که پرده از رازی که در ذهن فرد پنهان است بر می دارد.

اگر فردی را ببینی که با ابروهای درهم کشیده شده به تو نزدیک می شود چه احساسی می کنی؟

خطر. مگرنه؟

چون ابروهای درهم کشیده به ما هشدار می دهد که فرد عصبی است و احتمال حمله وجود دارد.

اکثر افراد این حرکت ابروها را طی سالیان سال بنا به تجربه متوجه شده اند که ابروهای درهم کشیده نشانه خوبی نیست. اما سوال اینجاست که حرکات ابرو فقط به اینجا ختم می شود؟

البته که نه.

ابروها می توانند به ما پیام های متعددی را ارسال کنند.

 

ابروهای بالا رفته نشان دهنده سوپرایز و علاقه مندی فرد به فرد مقابل است:

تا به حال شده یک فردی که خیلی دوست دارید را به طور اتفاقی در خیابان ببنید؟

در آن لحظه بدون اینکه متوجه شوید هر دو ابروی شما بصورت قرینه رو به بالا می رود و این پیام پنهان را به فرد مقابل ارسال می کند که شما از دیدن او هم سوپرایز شدید و هم خوشحال.

تصور کن در حال ارائه یک محصول به مشتری هستی.

درباره ویژگی های مثبت محصول با او صحبت می کند.

از میان این همه ویژگی مثبت ناگهان متوجه می شوی با گفتن یکی از ویژگی ها مثبت، ابروهای مشتری بصورت قرینه به سمت بالا می رود.

این نشانه خوبی است چون به تو می گوید این ویژگی آن چیزی است که او را سوپرایز و خوشحال کرده است.

فرد باهوش روی این ویژگی بیشتر متمرکز می شود و از مشتری بیشتر سوال می کند که چطور این ویژگی می تواند به او کمک کند چرا که برگه برنده را پیدا کرده است.

 

چرا دختر ها زیر ابرو بر می دارند؟ و چرا پسر ها نباید زیر ابرو بردارند؟

زبان بدن ابرو

برداشتن زیر ابرو باعث می شود فرد آسیب پذیر تر و ضعیف تر دیده شود.

و دیدن این صحنه باعث افزایش تسترون در مردها می شود و در نتیجه در وجود خودشان یک نوع احساس حمایت و علاقه مندی را به فرد مقابل پیدا می کنند.

به همین دلیل است که از قدیم الیام مد بوده که دخترها زیر ابرو بردارند چرا که این کار آن ها را آسیب پذیر تر و از نظر مردها جذاب تر می کند.

View this post on Instagram

سلام سلام. همانطور که در ویدیو قبلی توضیح دادم بالا بردن هر دو ابرو و قوس دادن به ابرو باعث ارسال پیام علاقه مندی میشود. و کششی را در طرف مقابل ایجاد میکند. 💎همچنین بالا رفتن ابرو ها باعث ایجاد حس بی دفاعی در خانم ها میشود. از این رو باعث افزایش تسترون در مردها و علاقه مندی می شود. 🛑از این رو طی سالیان سال خانم ها بنا به تجربه متوجه شده اند با برداشتن زیر ابرو باعث جذاب تر شدن شان میشوند. 💭 نکته جالب اینجاست که در سال های گذشته شاهد ابرو برداشتن پسر ها بودیم. این کار از آنها یک نسخه بی دفاع و بتا می سازد. عموم این پسر ها با دختری دوست میشوند که کارکتر جسور و آلفا دارد و همین امر باعث ایجاد تنش و جدایی میشود.( جای مرد و زن عوض میشود) 🧠یادمان باشد بتا بودن برای خانم ها ضعف محسوب نمیشود اما برای مردها شدیدا یک ضعف نابخشودنی است. #زبان_بدن #ابرو #زیبایی @asargozari

A post shared by Hossein Safavi | حسین صفوی (@asargozari) on

اما اگر یک پسر زیر ابرو بردارد چه اتفاقی می افتد؟

زیر ابرو برداشتن برای پسر ها نیز همان احساس را ایجاد می کند با این تفاوت که هیچکس علاقه ای ندارد با یک مرد ضعیف و آسیب پذیر ارتباط داشته باشد.

اگر به این موضوع شک داری می توانی نظر خانم ها را نسبت به مردهایی که زیر ابرو بر می دارند را جویا شوی.

شاید نتوانند به لحاظ علمی توضیح بدهند که چرا از این نوع مردها خوششان نمی آید ولی تمام آن ها عنوان می کنند که این کار برای یک مرد چندش آور است.

البته منظور ما اینجا نظافت شخصی و ظاهری نیست. منظور دقیقا ابرو برداشتن دخترانه برای پسر ها است که متاسفانه در چند سال اخیر بشدت رواج یافته است.

 

اگر یکی از ابرو ها فقط بالا رفت، حواست را جمع کن:

بالا رفتن فقط یکی از ابروها نشان دهنده آن است که فرد از آنچه که خود بیان می کند سوپرایز شده است.

این حرکت نشانه آن است که آن اتفاق تا به الان رخ نداده است.

اگر فردی در حال تعریف کردن خاطره ای بود یا در حال تعریف کردن حقیقتی بود و ناگهان در قسمتی از داستان متوجه شدید که یکی از ابروها او بدون تکان خوردن مردمک چشم بالا رفت این نشانه این است که فرد در حال تعریف کردن دروغی است که از پیش آن را آماده کرده است.

خشک شدن بدن و میخکوب شدن مردمک چشم نشانه احساس ترس در فرد است و بالا رفتن فقط یکی از ابرو ها نشانه سوپرایز شدن از آنچه که در حال تعریف کردن آن است.

بطور واضح دیدن چنین رفتاری در زبان فرد این پیام را به ما می رساند که فرد دوست ندارد ما متوجه دروغ او شویم و در اینگونه مواقع بهتر است آن دروغ را بروی فرد نیاوریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *