امروز به سراغ یکی از به نام ترین خواننده های رپ فارسی به نام امیر خلوت رفتیم و قصد داریم زبان بدن او را تحلیل کنیم تا متوجه واقعیت ها و حقیقت های شخصیتی او شویم.

View this post on Instagram

در این قسمت سراغ تحلیل زبان بدن خواننده رپ فارسی رفتیم تا متوجه شویم که در واقعیت چه شخصیتی دارد و چطور فکر می کند. البته نه آنجه که به زبان می آورد بلکه آنچیزی که در واقعیت است و زبان بدنش آن را فاش می کند @asargozari @asargozari @amirkhalvatofficial با لایک و کامنت هاتون از ساخت ویدیو های بیشتر حمایت کنید. راستی برام بنویس که به نظرت آیا محتوایی که اکثر خوانندگان می خوانند برگرفته از زندگی شخصی شان است یا صرفا محتوایی است که عامه مردم آن را دوست داشته باشند؟ #رپ_فارسی #رپ #امیر_خلوت #رپفارسی #تحلیل_زبان_بدن #حسین_صفوی

A post shared by Hossein Safavi ⭐ حسین صفوی (@asargozari) on

نظر امیر خلوت درباره این کلیپ:

بیوگرافی امیر خلوت:

امیر حسین ترکمان ملقب به “امیر خلوت” – (خواننده سبک رپ) متولد۳۱ تیر ماه سال ۱۳۷۱ در منطقه غرب تهران است.

امیر فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی است.

وی از همان دوران کودکی علاقه زیادی به موسیقی به خصوص از نوع زیرزمینی اش را داشت.

او برای شروع موسیقی تعدادی موزیک منتشر کرد. سپس در بتل های رپ (همان جنگ لفظی رپر ها به کمک رپ با یکدیگر است) که در پارک های تهران برگزار می شد حضور پیدا کرد و با ورس های خفنش برنده بهترین بتل های رپی شد.

امیر همچنین با گروه” تن به ده” شد که در این گروه در کنار رضا موتی، شارلاتان، پرهام سزار، جاستینا آ ام آ و … به کار خود ادامه داد. او در این گروه کارهایی مثل “دست تو جیب” ساخت. امیر بعد از چند سال از این گروه جدا شد، دو سال بعد از جدایی امیر این گروه هم از هم پاشیده شد.

امیر پس از جدایی از این گروه مدتی را به تنهایی و با فیت با افراد غیر مشهوری که تمایل به چهره شدن در موسیقی را داشتند موزیک ساخت. یکی از فیت های خوبش که با رپر های بزرگ کشورمان بود فیت با “محمدرضا شایع” بود، که آن هم در آلبوم “فرکانس” منتشر شد.مضمون این موزیک دیس به رپرهای بزرگی چون: پیشرو ، حصین و هیچکس بود که از کشور به هر طریق خارج شدند و شعارهای قدیمی خود را فراموش کردند.

 

مشاهده نسخه یوتیوب: