چطور از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم؛ علم جایگاه سازی

چطور از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم؛ علم جایگاه سازی

زمانی که نوبت به عرضه محصولت می رسد، مخاطبین تو را با سایر برندها مقایسه می کنند؟ زمانی که از تو می پرسند در چه زمینه ای فعالیت می کنی نمی توانی دقیقا طوری توضیح دهی که متوجه تفاوت تو با سایر رقبا شوند؟ اگر پاسخ بله است باید بگویم در اقیانوس قرمز هستی.

چطوری برند فعلی را تبدیل به یک برند لاکچری کنیم و متفاوت از سایر رقبا دیده شویم

در مقاله پیشین درباره اولین قدم برای ساخت یک برند لاکچری صحبت کردم و در ادامه در این مقاله قصد دارم درباره حس برند لوکس صحبت کنم و چگونگی انجام این کار را توضیح دهم.

چطوری برند و محصولات لاکچری بسازیم به همراه داستان واقعی از یک برند لوکس که سوپرایز کرد

یکی از ساده ترین راه کارها برای متفاوت بودن نسبت به رقبا حرکت برند در جهت لاکچری است. با این حرکت نه تنها به سمت گوشه ای از بازار خواهی رفت که دنج و خاص است بلکه از دور رقابت با معمولی ها نیز خارج می شوی و همچنین حس برند بهتری نسبت به سایرین […]

نقد و بررسی و بهبود صفحه فروش راز تبلیغ نویسی میلیاردی فرساد صفوی

بهترین تکنیک برای بالا بردن مهارت در هر رشته ای انجام عملی آن کار است. از همین رو بنا به درخواست کاربران تصمیم گرفتم بخش جدیدی را در سایت ایجاد شود که مرتبط به نقد و بررسی صفحات تبلیغ نویسی در عمل باشد.

چطور برای محصولات لاکچری و گران قیمت تبلیغ نویسی کنیم

چطور برای محصولات لاکچری و گران قیمت تبلیغ نویسی کنیم

در چند سال اخیر با برندهایی کار کردم که محصولات لاکچری یا گران قیمت تولید می کردند علی الخصوص در صنعت مد و تک دوزی. در این مقاله می خواهم تجربه حاصل یک دهه تبلیغ نویسی و تبلیغات محصولات لاکچری را با تو به اشتراک بگذارم.

چطور از داخل ایران پروژه های تبلیغ نویسی با درآمد حداقل ۲۰۰۰ دلاری در ماه بگیریم

یک ضرب المثل معروف است که می گوید: پول روی زمین فراوان افتاده است فقط کافی است خم شوی و پول را برداری.

پرفروش ترین محصولات اینترنتی

راز ساخت پرفروش ترین محصولات اینترنتی که ناگفته باقی مانده است

طبیعی است که هر کسی دوست دارد بتواند یکی از پرفروش ترین محصولات اینترنتی را تولید کند اما عموم افراد در ساخت چنین محصولی با شکست کامل مواجه می شوند. چرا؟ چون این راز همیشه پشت پرده نگه داشته شده است.

۵ تکنیکی که در تماس های تلفنی انجام می دهم تا سریع مخاطب ایده آل را پیدا کنم

دوازده دقیقه لازم دارم تا مشتری بعدی بین ده تا بیست میلیون تومانی ام را پیدا کنم. آمار خوبیه. هم به لحاظ مشتری و هم به لحاظ مدت زمانی که در کل صرف مکالمه می شود. اما چطور به این آمار رسیدم؟

واقعا بهترین شغل در زمان رکود و بحران چیست؟

واقعا بهترین شغل در زمان رکود و بحران چیست؟

همه سعی می کنند شرایط را برایت گل و بلبل نشان دهند. زمانی که نگرانی ات را از وضعیت کنونی اقتصادی کشور مطرح می کنی احتمالا این جمله کلیشه ای را خواهی شنید:

درآمد تبلیغ نویسی چقدر است و چطور می توانیم به این درآمد برسیم؟

درآمد تبلیغ نویسی چقدر است و چطور می توانیم به این درآمد برسیم؟

اینکه درآمد یک تبلیغ نویس چقدر است شاید سوال خیلی ها باشد و از آنجایی که عموما این سوال مانند تیتر همین مقاله، خیلی کلی عنوان می شود پاسخ دقیقی هم وجود ندارد.

چطور طرفداران پر و پا قرص برای وبلاگ مان داشته باشیم؟

چند ماه گذشته! تا الان ده ها وبلاگ نوشته ای که ساعت ها وقت و انرژی ات را صرف آن ها کرده ای! از خواب که بیدار می شوی، صبحانه خورده یا نخورده، پشت میزت می نشینی.

از تغییر زاویه دید در تولید محتوا تا کمدی سیاه انسانی

از تغییر زاویه دید در تولید محتوا تا کمدی سیاه انسانی

در مقاله پیشین درباره انواع ژانر کمدی در تولید محتوا با همدیگر صحبت کردیم. تعداد بسیار زیادی از دوستان ایمیل دادند که با این که می دانیم کمدی می تواند تولید محتوای ما را به یکباره دگرگون کند اما ما فرد جدی و خشکی هستیم و در اجرای کمدی مشکل داریم.

مطالب اخیر