ایمیل مارکتینگ در تعطیلات

آموزش ایمیل مارکتینگ در تعطیلات برای مدرسینی که می خواهند شماره یک باقی بمانند

نزدیک یکی دیگر از تعطیلات هستم و بازار ایمیل مارکتینگ داغ داغ است. تعطیلات دقیقا زمانی است که هم می تواند به سود تو تمام شود و هم می تواند تو را تبدیل به یکی مثل همه کند.

خرید لیست ایمیلی

۷ دلیل که خرید لیست ایمیلی می تواند کسب و کارت را به خاک و خون بکشد

در این مقاله می فهمی که چرا نباید هرگز لیست ایمیلی بخری و یاد می گیری لیستی از مخاطبان هدفمند و پاسخگو ایجاد کنی. کسانی که مشتاقانه دوست دارند از شما بشنوند. این تنها راه برای موفقیت یک کسب و کار بر پایه ی ایمیل مارکتینگ است.

آموزش کلاهبرداری آسان از مردم برای سریع پولدار شدن

کلید اصلی موفقیت در کارآفرینی و کسب و کار اینترنتی این است که محصول عالی تولید کنی و برای بهتر کردن آن سخت تلاش کنی. سخته! کی حوصله این همه کار را دارد. ما زحمت کشیدن را دوست نداریم. می خواهیم خیلی سریع و آسان پولدار شویم.

ایده ثروت ساز

هنوز دنبال یک ایده ثروت ساز می گردی اما نمی توانی آن را پیدا کنی؟

از یک طرف سیل اخبار اقتصادی ناخوشایند و از طرف دیگر آرزوهایی که برای ساخت یک زندگی راحت در سر می پروانی باعث می شوند بیشتر احساس کنی که باید یک کسب و کار جدی دست و پا کنی. کسب و کاری که بتواند اسباب رفاه و آسایش را برای تو و خانواده ات فراهم […]

فروش محصولات آنلاین

۷ اشتباه نابود کننده که زمان فروش محصولات آنلاین باید از آنها دوری کنی

از Mark Cuban که یک مولتی کارآفرین موفق است می پرسند راز موفقیت در کسب و کار چیست و او در یک جمله کوتاه کاملترین پاسخ ممکن را می دهد: فروش، راز موفقیت هر کسب و کاری است. هر چقدر فروش بیشتری داشته باشی، سرمایه بیشتری را نیز در کسب و کار خواهی داشت. و […]

تکنیک داستان گویی

مردم عاشق برندت خواهند شد اگر این تکنیک داستان گویی را بدانی

در این مقاله یاد می گیری چطور نوشته هایت را با استفاده از قدرت داستان سرایی، تبدیل به یک محتوای جذاب و خواندنی کنی و مخاطبین بیشتری را جذب نوشته هایت کنی.

سایت یا شبکه اجتماعی؟

سایت یا شبکه اجتماعی؟ در کدامیک فعالیت کنم تا سود بیشتری عایدم شود

پرسش این سوال که بین سایت و شبکه اجتماعی کدامیک را باید انتخام کنم کاملا طبیعی است چرا که هر کسی دوست دارد با میزان فعالیتی که می کند بیشترین سود را بدست بیاورد.

تولید محتوا

اگر اینطوری تولید محتوا کنی آب از لب و لوچه همه راه می افتد

به تصویر پیتزا این مقاله نگاه کن. احتمالا آب دهانت راه می افتد و دوست داری با عشق اسلایس به اسلایس این پیتزا را میل کنی. جذاب است مگر نه؟

همکاری در فروش

استراتژی میلیونر شدن از طریق همکاری در فروش و دلالی در ایران

تصور کن بدون اینکه لازم باشد زحمت تولید محصول را بکشی بتوانی از فروش محصولی که دیگران زحمت تولیدش را کشیدند پول بدست بیاوری. شیرین است؟

چطور مخاطب را به مشتری وفادار و علاقه مندی تبدیل کنیم که از ما خرید می کند

در این مقاله یاد می گیری چطور با افزایش سطح آگاهی مخاطب، او را تبدیل به یک مشتری وفادار و علاقه مند کنی.

چطور با پول کم یک کسب و کار پر سود راه بیندازیم

چطور با پول کم یک کسب و کار پر سود راه بیندازیم و از تمام رقبا پیشی بگیریم

همیشه در نقطه اصلی فیلم، جایی که قهرمان داستان با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند یک اتفاق می افتد که به کل مسیر زندگی اش تغییر می کند و در پرده آخر فیلم ما شاهد موفقیت او هستیم.

چطوری با تولید محتوا در اینستاگرام ماهی ۵ تا ۱۵ میلیون تومان درآمد داشته باشیم

با وجود نوسانات اقتصادی و سیاسی، هر روز زندگی کردن برای عده ای زیادی از مردم سخت تر می شود تا جایی که خیلی ها از زندگی کردن ناامید می شوند. چرا این اتفاق می افتد؟

مطالب اخیر