سلام. من حسین صفوی هستم.

در یک دهه اخیر به صاحبین کسب و کار، مدرسین، بیزینس کوچ ها و بلاگر ها کمک کردم تا بتوانند برای کسب و کارشان مشتریان ایده آلی پیدا کنند که نه تنها وفادار هستند و مشتریان دائمی هستند بلکه هیچ مشکلی در پرداخت هزینه محصولات یا خدمات شان ندارند.

سود و رقابت اصلی همیشه بین 2% از برندها در هر حوزه ای است.

به طور مثال سایپا و ایران خودرو، بنز و بی ام و، سامسونگ و اپل، استقلال و پرسپولیس، گلزار و شهاب حسینی، دیجی کالا و بامیلو و…

مابقی 98% حاضر در یک حوزه یا باید وارد زیر شاخه های کوچکتر یک حوزه (Niche) شوند یا باید خودشان را به صدر جدول رقابت برسانند.

اگر در اوایل راه هستی یا به هر دلیل جز 98% هستی من مقالات متعددی نوشته ام و همچنان می نویسم که کمک می کند بتوانی جز 2% برتر شوی.

همچنین کتاب ها و دوره های رایگانی نیز آماده کرده ام که با استفاده از آن ها می توانی به 2% برنده حوزه کسب و کارت تبدیل شوی.

اما اگر جز 2% برنده حوزه ای هستی یا احساس می کنی تخصص ارزشمندی داری و می خواهی بتوانی خیلی سریع تبدیل به فرد یا برند شماره یک حوزه کسب و کارت شوی آنگاه می توانی از دوره مشاوره خصوصی استفاده کنی.

در طول دوره شخصا همراهت خواهم بود و کمک می کنم جایگاه و نتایجی بدست بیاوری که برای آن در دوره شرکت کرده ای.

برای اینکه بتوانی در دوره مشاوره خصوصی شرکت کنی به 2 چیز نیاز خواهی داشت:

  1. تلاش و انجام مو به مو آنچه گفته می شود.
  2. پول کافی برای مشاوره

از آن جایی تک تک افراد یا برند هایی که در مشاوره خصوصی شرکت می کنند باید نتیجه بگیرند قبل از نهایی شدن یک مشاوره رایگان قرار خواهیم داد. در طول این مشاوره هر سوالی که داشتی می توانی بپرسی و من هم چند تا سوال می پرسم تا هر دو اطمینان پیدا کنیم که برای کار کردن با همدگیر مناسب هستیم یا خیر.