زندگی یک بتا

چی شد که ما انقدر خاص شدیم (زندگی یک بتا)

اکثر ما خیلی خاص هستیم. آنقدر خاص که کسی ما را درک نمی کند.

بعضی روز ها در زندگی ما خیلی خاص هستند. یکی از خاص ترین این روزها آن روزی هست که در خانه دستمال کاغذی تمام می شود و 9 ماه بعد آن روز خاص، ما بدنیا می آییم.

چون اون روز خیلی خاص بوده است ما به خاص بودن ماه تولد مان خیلی افتخار می کنیم.

بعد می شویم یک خردادی مغرور یا یک مردادی پرو یا ….

پارتنر مان باید آدم با شعوری باشد. باید به یاد آن شبی که پدر و مادرمان خواب نماندند هر سال به ما کادو های گران قیمت بدهد.

سیستم آموزشی کشور هم باید باشعور باشد. باید بداند ما منت سرشان گذاشتیم رفتیم یک مدرک گرفتیم.

حالا باید با یک شغل خاص و درخور و پول خیلی خوب از شرمندگی مان دربیاید.

مثلا اگر مدرک مدیریت داریم باید یک شرکت به ما زنگ بزند و التماس مان کند که بیا مدیر ما باش سرورم. ما خیلی وقته لنگ تان هستیم.

دولت باید خیلی باشعور باشد. باید بفهمد ما خسته هستیم و حوصله کتاب خواندن نداریم پس باید خودش را پاره کند تا ما بدون اینکه کار متفاوتی انجام دهیم پولدار بشویم. نا سلامتی ما رفتیم رای دادیم تا ما را خوشبخت کنند.

آدم های موفق باید باشعور باشند و بیایند اعتراف کنند یا دزد و کلاهبردار هستند یا پارتی دارند چون آنها که شبیه ما خاص نیستند.

وگرنه غیر ممکن است کسی بتواند از ما موفق تر باشد. ما خیلی خاص هستیم و این را بالای پروفایل اینستاگرام مان هم نوشته ایم که متولد چه ماهی هستیم.

دوستان مان باید باشعور باشند و ما را سرگرم کنند در عوض ما هم به آنها اعتماد می کنیم و برایشان غر میزنیم و از بدبختی هایمان می گوییم.

مادر و پدرمان باید باشعور باشند و مثل سگ کار کنند تا بتوانیم یک فرزند پولدار باشیم چون خاص هستیم و نمی توانیم برای خودمان کارآفرینی کنیم.

اطرافیانمان باید باشعور باشند و کارهای پرهیجان برای ما انجام دهند چون ما خاص هستیم و در زندگی آرامش و سکون و بی تحرکی را انتخاب کردیم.

همسرمان باید باشعور باشد و به ما پول بدهد، غذا بدهد، لباس هایمان را بشورد، ما را ارضا کند چون ما خاص هستیم.

 

اما متاسفانه همه بی شعور هستند. کسی ما را درک نمی کند.

ما خاص هستیم. تصمیم گرفتیم در زندگی مانند یک تکه گوشت لخم یک گوشه بیفتیم و فقط غر بزنیم که چرا بقیه آنقدری شعور ندارند که برای خوشبخت کردن ما تلاش کنند.

راستی تو می دانی چرا ما اینطوری هستیم؟

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *